MP5KE58AE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE58AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MP5KE58AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58V 93.6V DO204AL
Datasheety: MP5KE58AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MP5KE58AE3
Part Number MP5KE58AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 58V 93.6V DO204AL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4136 pcs Datový list MP5KE58AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 58V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 93.6V
Napětí - porucha (Min) 64.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AL (DO-41)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 500W Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial Ostatní jména 1086-6947
1086-6947-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5.3A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MP5KE58A
MP5KE58A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 58V 93.6V DO204AL