MP5KE17AE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE17AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MP5KE17AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO204AL
Datasheety: MP5KE17AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MP5KE17AE3
Part Number MP5KE17AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 17V 27.6V DO204AL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4026 pcs Datový list MP5KE17AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 17V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 27.6V
Napětí - porucha (Min) 18.9V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AL (DO-41)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 500W Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial Ostatní jména 1086-6879
1086-6879-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 18.1A Kapacitní @ Frekvence -