MP5KE16AE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE16AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MP5KE16AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO204AL
Datasheety: MP5KE16AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MP5KE16AE3
Part Number MP5KE16AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 16V 26V DO204AL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4101 pcs Datový list MP5KE16AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 16V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 26V
Napětí - porucha (Min) 17.8V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AL (DO-41)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 500W Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AL, DO-41, Axial Ostatní jména 1086-6871
1086-6871-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 19.2A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MP5KE170CAE3
MP5KE170CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 170V 275V DO204AL
Na skladě: 4604 pcs
Stažení: MP5KE170CAE3.pdf
RFQ
MP5KE16A
MP5KE16A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 16V 26V DO204AL