MASMLJ160CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ160CAE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMLJ160CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Datasheety: MASMLJ160CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
114 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMLJ160CAE3
Part Number MASMLJ160CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 160V 259V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11063 pcs Datový list MASMLJ160CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 160V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 259V
Napětí - porucha (Min) 178V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-6431
1086-6431-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 11.6A