MASMLJ10A/TR
Přehled produktu
Part Number: MASMLJ10A/TR
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu HI REL TVS
Datasheety: MASMLJ10A/TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMLJ10A/TR
Part Number MASMLJ10A/TR Výrobce Microsemi
Popis HI REL TVS Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 12225 pcs Datový list MASMLJ10A/TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 10V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 17V
Napětí - porucha (Min) 11.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMLJ (DO-214AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména MASMLJ10A/TRMS Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 176.4A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMLJ10A
MASMLJ10A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AB