MASMLG7.5CAE3
Přehled produktu
Part Number: MASMLG7.5CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
Datasheety: MASMLG7.5CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
111 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMLG7.5CAE3
Part Number MASMLG7.5CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9114 pcs Datový list MASMLG7.5CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 7.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 12.9V
Napětí - porucha (Min) 8.33V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-6351
1086-6351-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 232.6A