MASMLG33CA/TR
Přehled produktu
Part Number: MASMLG33CA/TR
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu HI REL TVS
Datasheety: MASMLG33CA/TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMLG33CA/TR
Part Number MASMLG33CA/TR Výrobce Microsemi
Popis HI REL TVS Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 11681 pcs Datový list MASMLG33CA/TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 33V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.3V
Napětí - porucha (Min) 36.7V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména MASMLG33CA/TRMS
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 56.2A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMLG30CAE3
MASMLG30CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Na skladě: 11810 pcs
Stažení: MASMLG30CAE3.pdf
RFQ
MASMLG36AE3
MASMLG36AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Na skladě: 12295 pcs
Stažení: MASMLG36AE3.pdf
RFQ
MASMLG33CA
MASMLG33CA
Popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB