MASMLG14CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMLG14CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
Datasheety: MASMLG14CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
111 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMLG14CAE3
Part Number MASMLG14CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11488 pcs Datový list MASMLG14CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 14V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 23.2V
Napětí - porucha (Min) 15.6V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMLG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-6235
1086-6235-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 129.4A