MASMCJLCE20A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE20A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJLCE20A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Datasheety: MASMCJLCE20A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
112 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJLCE20A
Part Number MASMCJLCE20A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9217 pcs Datový list MASMCJLCE20A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 20V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 32.4V
Napětí - porucha (Min) 22.2V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-6146
1086-6146-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 46A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMCJLCE22A
MASMCJLCE22A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Na skladě: 11400 pcs
Stažení: MASMCJLCE22A.pdf
RFQ
MASMCJLCE20AE3
MASMCJLCE20AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB