MASMCJLCE15AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE15AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJLCE15AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Datasheety: MASMCJLCE15AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
112 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJLCE15AE3
Part Number MASMCJLCE15AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9525 pcs Datový list MASMCJLCE15AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24.4V
Napětí - porucha (Min) 16.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-6135
1086-6135-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 61A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMCJLCE15A/TR
MASMCJLCE15A/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 9329 pcs
Stažení: MASMCJLCE15A/TR.pdf
RFQ
MASMCJLCE15A
MASMCJLCE15A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB