MASMCJLCE13A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE13A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJLCE13A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Datasheety: MASMCJLCE13A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
112 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJLCE13A
Part Number MASMCJLCE13A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9849 pcs Datový list MASMCJLCE13A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 13V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 21.5V
Napětí - porucha (Min) 14.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-6128
1086-6128-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 70A
Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMCJLCE130A
MASMCJLCE130A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Na skladě: 10253 pcs
Stažení: MASMCJLCE130A.pdf
RFQ
MASMCJLCE13A/TR
MASMCJLCE13A/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 10684 pcs
Stažení: MASMCJLCE13A/TR.pdf
RFQ
MASMCJLCE13AE3
MASMCJLCE13AE3
Popis: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Stažení: MASMCJLCE13AE3.pdf
MASMCJLCE12A
MASMCJLCE12A
Popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Stažení: MASMCJLCE12A.pdf
MASMCJLCE150A
MASMCJLCE150A
Popis: TVS DIODE 150V 243V DO214AB