MASMCJ6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ6.5AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJ6.5AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Datasheety: MASMCJ6.5AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
157 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJ6.5AE3
Part Number MASMCJ6.5AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 13247 pcs Datový list MASMCJ6.5AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 6.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 11.2V
Napětí - porucha (Min) 7.22V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-6063
1086-6063-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 133.9A Kapacitní @ Frekvence -