MASMCJ16CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ16CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJ16CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Datasheety: MASMCJ16CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
144 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJ16CA
Part Number MASMCJ16CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 16V 26V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 13054 pcs Datový list MASMCJ16CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 16V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 26V
Napětí - porucha (Min) 17.8V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-5980
1086-5980-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 57.7A