MASMCJ130CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ130CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJ130CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Datasheety: MASMCJ130CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
144 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJ130CA
Part Number MASMCJ130CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 130V 209V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 15137 pcs Datový list MASMCJ130CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 130V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 209V
Napětí - porucha (Min) 144V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-5956
1086-5956-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 7.2A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMCJ13CAE3
MASMCJ13CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Na skladě: 12273 pcs
Stažení: MASMCJ13CAE3.pdf
RFQ
MASMCJ12A/TR
MASMCJ12A/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: HI REL TVS
Na skladě: 15485 pcs
Stažení: MASMCJ12A/TR.pdf
RFQ
MASMCJ130CAE3
MASMCJ130CAE3
Popis: TVS DIODE 130V 209V DO214AB