MASMCJ11CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ11CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCJ11CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Datasheety: MASMCJ11CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
144 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCJ11CA
Part Number MASMCJ11CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 12707 pcs Datový list MASMCJ11CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 11V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 18.2V
Napětí - porucha (Min) 12.2V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-5944
1086-5944-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 82.4A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMCJ110A
MASMCJ110A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Na skladě: 13460 pcs
Stažení: MASMCJ110A.pdf
RFQ
MASMCJ110CAE3
MASMCJ110CAE3
Výrobci: Microsemi