MASMCG8.5A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCG8.5A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Datasheety: MASMCG8.5A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
152 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCG8.5A
Part Number MASMCG8.5A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 12206 pcs Datový list MASMCG8.5A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 8.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 14.4V
Napětí - porucha (Min) 9.44V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-5828
1086-5828-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 104.2A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMCG8.5CA
MASMCG8.5CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Na skladě: 12847 pcs
Stažení: MASMCG8.5CA.pdf
RFQ
MASMCG8.5AE3
MASMCG8.5AE3
Výrobci: Microsemi
Na skladě: 15050 pcs
Stažení: MASMCG8.5AE3.pdf
RFQ
MASMCG85AE3
MASMCG85AE3
Popis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Stažení: MASMCG85AE3.pdf
MASMCG85A/TR
MASMCG85A/TR
Popis: HI REL TVS
Stažení: MASMCG85A/TR.pdf
MASMCG85A
MASMCG85A