MASMCG120CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMCG120CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120V 193V DO215AB
Datasheety: MASMCG120CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
141 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMCG120CA
Part Number MASMCG120CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 120V 193V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 13412 pcs Datový list MASMCG120CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 120V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 193V
Napětí - porucha (Min) 133V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-5678
1086-5678-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 7.8A