MASMBJ160CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ160CAE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMBJ160CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 160V 259V DO214AA
Datasheety: MASMBJ160CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
167 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMBJ160CAE3
Part Number MASMBJ160CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 160V 259V DO214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 15286 pcs Datový list MASMBJ160CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 160V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 259V
Napětí - porucha (Min) 178V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBJ (DO-214AA) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AA, SMB
Ostatní jména 1086-5485
1086-5485-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 2.3A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MASMBJ170A
MASMBJ170A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Na skladě: 18241 pcs
Stažení: MASMBJ170A.pdf
RFQ
MASMBJ160CA
MASMBJ160CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 160V 259V DO214AA