MASMBG7.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG7.5CAE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMBG7.5CAE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AA
Datasheety: MASMBG7.5CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
177 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMBG7.5CAE3
Part Number MASMBG7.5CAE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 15981 pcs Datový list MASMBG7.5CAE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 7.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 12.9V
Napětí - porucha (Min) 8.33V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatní jména 1086-5405
1086-5405-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 46.5A