MASMBG15A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MASMBG15A/TR
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu HI REL TVS
Datasheety: MASMBG15A/TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace MASMBG15A/TR
Part Number MASMBG15A/TR Výrobce Microsemi
Popis HI REL TVS Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 14210 pcs Datový list MASMBG15A/TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24.4V
Napětí - porucha (Min) 16.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing
Ostatní jména MASMBG15A/TRMS Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 24A Kapacitní @ Frekvence -