MART100KP280A
MicrosemiMicrosemi
MART100KP280A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MART100KP280A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 280V 552V CASE 5A
Datasheety: MART100KP280A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MART100KP280A
Part Number MART100KP280A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 280V 552V CASE 5A Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5799 pcs Datový list MART100KP280A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 280V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 552V
Napětí - porucha (Min) 311V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package Case 5A (DO-204AR)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 100000W (100kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-5172
1086-5172-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole