MALCE8.5AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MALCE8.5AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1
Datasheety: MALCE8.5AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MALCE8.5AE3
Part Number MALCE8.5AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4282 pcs Datový list MALCE8.5AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 8.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 14.4V
Napětí - porucha (Min) 9.44V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package CASE-1
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 1086-4114
1086-4114-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 100A Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MALCE9.0A
MALCE9.0A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 9V 15.4V CASE-1
Na skladě: 4180 pcs
Stažení: MALCE9.0A.pdf
RFQ
MALCE8.5A
MALCE8.5A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1