MALCE6.5A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MALCE6.5A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V CASE-1
Datasheety: MALCE6.5A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MALCE6.5A
Part Number MALCE6.5A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 6.5V 11.2V CASE-1 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4488 pcs Datový list MALCE6.5A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 6.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 11.2V
Napětí - porucha (Min) 7.22V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package CASE-1
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 1086-4097
1086-4097-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 100A Kapacitní @ Frekvence 100pF @ 1MHz