MA5KP90AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP90AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MA5KP90AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO204AR
Datasheety: MA5KP90AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MA5KP90AE3
Part Number MA5KP90AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 90V 146V DO204AR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4413 pcs Datový list MA5KP90AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 90V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 146V
Napětí - porucha (Min) 100V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AR
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-4032
1086-4032-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 34A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MA5KP9.0CAE3
MA5KP9.0CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AR
Na skladě: 5297 pcs
Stažení: MA5KP9.0CAE3.pdf
RFQ
MA5RAE1201S-KIT
MA5RAE1201S-KIT
Výrobci: Amphenol Tuchel Electronics
Popis: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Na skladě: 4724 pcs
Stažení: MA5RAE1201S-KIT.pdf
RFQ
MA5KP90A
MA5KP90A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 90V 146V DO204AR
Stažení: MA5KP90A.pdf
Stažení: MA5KP90CAE3.pdf
Stažení: MA5RAE1202S-KIT.pdf
MA5KP9.0AE3
MA5KP9.0AE3