MA5KP75A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP75A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MA5KP75A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75V 121V DO204AR
Datasheety: MA5KP75A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MA5KP75A
Part Number MA5KP75A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 75V 121V DO204AR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5832 pcs Datový list MA5KP75A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 75V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 121V
Napětí - porucha (Min) 83.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AR
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-4007
1086-4007-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 41A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MA5KP70CA
MA5KP70CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 70V 113V DO204AR
Na skladě: 5421 pcs
Stažení: MA5KP70CA.pdf
RFQ
MA5KP75AE3
MA5KP75AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 75V 121V DO204AR