MA5KP54CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP54CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MA5KP54CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO204AR
Datasheety: MA5KP54CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MA5KP54CA
Part Number MA5KP54CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 54V 87.1V DO204AR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4216 pcs Datový list MA5KP54CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 54V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 87.1V
Napětí - porucha (Min) 60V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-204AR Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-204AR, Axial
Ostatní jména 1086-3973
1086-3973-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 57A