MA5KP48AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP48AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MA5KP48AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR
Datasheety: MA5KP48AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MA5KP48AE3
Part Number MA5KP48AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5311 pcs Datový list MA5KP48AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 48V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 77.4V
Napětí - porucha (Min) 53.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AR
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-3960
1086-3960-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 65A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MA5KP45CAE3
MA5KP45CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 45V 72.7V DO204AR
Na skladě: 5595 pcs
Stažení: MA5KP45CAE3.pdf
RFQ
MA5KP48A
MA5KP48A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AR