MA5KP36AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP36AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MA5KP36AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36V 58.1V DO204AR
Datasheety: MA5KP36AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MA5KP36AE3
Part Number MA5KP36AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 36V 58.1V DO204AR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5371 pcs Datový list MA5KP36AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 36V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 58.1V
Napětí - porucha (Min) 40V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AR
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-3944
1086-3944-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 86A Kapacitní @ Frekvence -