MA5KP16A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP16A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MA5KP16A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16V 26V DO204AR
Datasheety: MA5KP16A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MA5KP16A
Part Number MA5KP16A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 16V 26V DO204AR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5626 pcs Datový list MA5KP16A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 16V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 26V
Napětí - porucha (Min) 17.8V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AR
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-3903
1086-3903-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 192A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MA5KP16CA
MA5KP16CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 16V 26V DO204AR
Na skladě: 5952 pcs
Stažení: MA5KP16CA.pdf
RFQ
MA5KP16AE3
MA5KP16AE3
Výrobci: Microsemi