MA15KP54A
MicrosemiMicrosemi
MA15KP54A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MA15KP54A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.5V DO204AR
Datasheety: MA15KP54A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MA15KP54A
Part Number MA15KP54A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 54V 87.5V DO204AR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5175 pcs Datový list MA15KP54A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 54V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 87.5V
Napětí - porucha (Min) 60V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-204AR
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 15000W (15kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-3835
1086-3835-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 171A Kapacitní @ Frekvence -