M15KP54AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP54AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M15KP54AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54VWM 87.5VC DO204AR
Datasheety: M15KP54AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace M15KP54AE3
Part Number M15KP54AE3 Výrobce Microsemi Corporation
Dostupné množství 5621 pcs Datový list M15KP54AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 60V
Napětí - porucha (Min) 54V Napětí - Rozdělení DO-204AR
Typ Zener Série Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 15000W (15kW) Napájení - špičkový impuls 171A
Polarizace DO-204AR, Axial Ostatní jména 1086-3368
1086-3368-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce M15KP54AE3
Popis TVS DIODE 54VWM 87.5VC DO204AR Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 87.5V