LX8384-33CDD
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LX8384-33CDD
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IC REG LDO 3.3V 5A TO263
Datasheety: LX8384-33CDD.pdf
  • Zpráva
Specifikace LX8384-33CDD
Part Number LX8384-33CDD Výrobce Microsemi
Popis IC REG LDO 3.3V 5A TO263 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4901 pcs Datový list LX8384-33CDD.pdf
Napětí - Výstup 3.3V Napětí - Vstup 4.75 V ~ 10 V
Série - Obal Tube
Paket / krabice TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA Provozní teplota 0°C ~ 125°C