CPT300100A
CPT300100A
Výrobci: Microsemi
Popis: DIODE MODULE 100V TO244AB
Na skladě: 5465 pcs
Stažení: CPT300100A.pdf
RFQ
CPT20145A
CPT20145A
Výrobci: Microsemi
Popis: DIODE MODULE 45V 100A TO244AB