CPT12050D
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CPT12050D
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 50V 60A TO244AB
Datasheety: CPT12050D.pdf
  • Zpráva
Specifikace CPT12050D
Part Number CPT12050D Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE 50V 60A TO244AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4682 pcs Datový list CPT12050D.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 800mV @ 120A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Dodavatel zařízení Package TO-244AB Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Bulk
Paket / krabice TO-244AB Typ montáže Chassis Mount
Diode Type Schottky Konfigurace dioda 1 Pair Series Connection
Detailní popis Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 50V 60A Chassis Mount TO-244AB Proud - zpìtný únikový @ Vr 3mA @ 50V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 60A