APTM10DHM09T3G
Přehled produktu
Part Number: APTM10DHM09T3G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 100V 139A SP3
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace APTM10DHM09T3G
Part Number APTM10DHM09T3G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 2N-CH 100V 139A SP3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5593 pcs Datový list
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 2.5mA Dodavatel zařízení Package SP3
Série POWER MOS V® RDS On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 69.5A, 10V
Power - Max 390W Obal Bulk
Paket / krabice SP3 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 9875pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 350nC @ 10V Typ FET 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical
FET Feature Standard Drain na zdroj napětí (Vdss) 100V
Detailní popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 100V 139A 390W Chassis Mount SP3 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 139A