APTM100UM65SCAVG
Přehled produktu
Part Number: APTM100UM65SCAVG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 145A SP6
Datasheety: APTM100UM65SCAVG.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 288 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTM100UM65SCAVG
Part Number APTM100UM65SCAVG Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 1000V 145A SP6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 288 pcs Datový list APTM100UM65SCAVG.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 20mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package SP6
Série POWER MOS 7® RDS On (Max) @ Id, Vgs 78 mOhm @ 72.5A, 10V
Ztráta energie (Max) 3250W (Tc) Obal Bulk
Paket / krabice Module Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 28500pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 1068nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 1000V
Detailní popis N-Channel 1000V 145A (Tc) 3250W (Tc) Chassis Mount SP6 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 145A (Tc)