APTM100H80FT1G
Přehled produktu
Part Number: APTM100H80FT1G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 4N-CH 1000V 11A SP1
Datasheety: 1.APTM100H80FT1G.pdf2.APTM100H80FT1G.pdf
  • Zpráva
Specifikace APTM100H80FT1G
Part Number APTM100H80FT1G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 4N-CH 1000V 11A SP1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5675 pcs Datový list 1.APTM100H80FT1G.pdf2.APTM100H80FT1G.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 1mA Dodavatel zařízení Package SP1
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 960 mOhm @ 9A, 10V
Power - Max 208W Obal Bulk
Paket / krabice SP1 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 3876pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Typ FET 4 N-Channel (H-Bridge)
FET Feature Standard Drain na zdroj napětí (Vdss) 1000V (1kV)
Detailní popis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 1000V (1kV) 11A 208W Chassis Mount SP1 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 11A