APT70SM70B
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT70SM70B
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu POWER MOSFET - SIC
Datasheety: APT70SM70B.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT70SM70B
Part Number APT70SM70B Výrobce Microsemi
Popis POWER MOSFET - SIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4546 pcs Datový list APT70SM70B.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) +25V, -10V
Technika SiCFET (Silicon Carbide) Dodavatel zařízení Package TO-247 [B]
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 32.5A, 20V
Ztráta energie (Max) 300W (Tc) Obal Bulk
Paket / krabice TO-247-3 Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 125nC @ 20V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 20V Drain na zdroj napětí (Vdss) 700V
Detailní popis N-Channel 700V 65A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)