APT60M80L2VRG
MicrosemiMicrosemi
APT60M80L2VRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT60M80L2VRG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 65A TO-264MAX
Datasheety: APT60M80L2VRG.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT60M80L2VRG
Part Number APT60M80L2VRG Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 600V 65A TO-264MAX Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5605 pcs Datový list APT60M80L2VRG.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 5mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package 264 MAX™ [L2]
Série POWER MOS V® RDS On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 32.5A, 10V
Ztráta energie (Max) 833W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-264-3, TO-264AA Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 13300pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 590nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V Detailní popis N-Channel 600V 65A (Tc) 833W (Tc) Through Hole 264 MAX™ [L2]
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)