APT60DF120HJ
MicrosemiMicrosemi
APT60DF120HJ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT60DF120HJ
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOD DIODE 1200V SOT-227
Datasheety: APT60DF120HJ.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT60DF120HJ
Part Number APT60DF120HJ Výrobce Microsemi
Popis MOD DIODE 1200V SOT-227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5086 pcs Datový list APT60DF120HJ.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 1.2kV Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 3V @ 60A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package SOT-227
Série - Obal Bulk
Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Single Phase
Detailní popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount SOT-227 Proud - zpìtný únikový @ Vr 100µA @ 1200V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 90A