APT50GF120B2RG
MicrosemiMicrosemi
APT50GF120B2RG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT50GF120B2RG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 1200V 135A 781W TMAX
Datasheety: 1.APT50GF120B2RG.pdf2.APT50GF120B2RG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT50GF120B2RG
Part Number APT50GF120B2RG Výrobce Microsemi
Popis IGBT 1200V 135A 781W TMAX Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4634 pcs Datový list 1.APT50GF120B2RG.pdf2.APT50GF120B2RG.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 1200V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 3V @ 15V, 50A
Zkušební podmínky 800V, 50A, 1 Ohm, 15V Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C 25ns/260ns
přepínání energie 3.6mJ (on), 2.64mJ (off) Série -
Power - Max 781W Obal Tube
Paket / krabice TO-247-3 Variant Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Standard Typ IGBT NPT
Gate Charge 340nC Detailní popis IGBT NPT 1200V 135A 781W Through Hole
Aktuální - sběratel Pulsní (ICM) 150A Proud - Collector (Ic) (Max) 135A