APT40N60JCU2
MicrosemiMicrosemi
APT40N60JCU2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT40N60JCU2
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 40A SOT-227
Datasheety: 1.APT40N60JCU2.pdf2.APT40N60JCU2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT40N60JCU2
Part Number APT40N60JCU2 Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 600V 40A SOT-227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3739 pcs Datový list 1.APT40N60JCU2.pdf2.APT40N60JCU2.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 3.9V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package SOT-227
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 20A, 10V
Ztráta energie (Max) 290W (Tc) Obal Bulk
Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7015pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 259nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V
Detailní popis N-Channel 600V 40A (Tc) 290W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)