APT40DS04HJ
MicrosemiMicrosemi
APT40DS04HJ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT40DS04HJ
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOD DIODE 45V SOT-227
Datasheety: APT40DS04HJ.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT40DS04HJ
Part Number APT40DS04HJ Výrobce Microsemi
Popis MOD DIODE 45V SOT-227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4133 pcs Datový list APT40DS04HJ.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 45V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 580mV @ 40A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package SOT-227
Série - Obal Bulk
Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Single Phase
Detailní popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 45V Chassis Mount SOT-227 Proud - zpìtný únikový @ Vr 20mA @ 45V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 40A