APT35SM70B
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT35SM70B
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 700V TO247
Datasheety: APT35SM70B.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT35SM70B
Part Number APT35SM70B Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 700V TO247 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4628 pcs Datový list APT35SM70B.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) +25V, -10V
Technika SiCFET (Silicon Carbide) Dodavatel zařízení Package TO-247
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 10A, 20V
Ztráta energie (Max) 176W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-247-3 Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1035pF @ 700V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 67nC @ 20V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 20V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 700V Detailní popis N-Channel 700V 35A (Tc) 176W (Tc) Through Hole TO-247
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)