APT20M45BVRG
MicrosemiMicrosemi
APT20M45BVRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT20M45BVRG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 56A TO-247
Datasheety: 1.APT20M45BVRG.pdf2.APT20M45BVRG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
60 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT20M45BVRG
Part Number APT20M45BVRG Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 200V 56A TO-247 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8252 pcs Datový list 1.APT20M45BVRG.pdf2.APT20M45BVRG.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package TO-247 [B]
Série POWER MOS V® RDS On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 500mA, 10V
Ztráta energie (Max) 300W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-247-3 Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4860pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 195nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 200V
Detailní popis N-Channel 200V 56A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 56A (Tc)