APT20F50S
MicrosemiMicrosemi
APT20F50S Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT20F50S
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 20A D3PAK
Datasheety: APT20F50S.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT20F50S
Part Number APT20F50S Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 500V 20A D3PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5702 pcs Datový list APT20F50S.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 500µA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package D3Pak
Série POWER MOS 8™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 10A, 10V
Ztráta energie (Max) 290W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 2950pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 500V Detailní popis N-Channel 500V 20A (Tc) 290W (Tc) Surface Mount D3Pak
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)