APT17N80SC3G
MicrosemiMicrosemi
APT17N80SC3G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT17N80SC3G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 800V 17A D3PAK
Datasheety: APT17N80SC3G.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT17N80SC3G
Part Number APT17N80SC3G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 800V 17A D3PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5141 pcs Datový list APT17N80SC3G.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 3.9V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package D3Pak
Série CoolMOS™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 11A, 10V
Ztráta energie (Max) 208W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 800V Detailní popis N-Channel 800V 17A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount D3Pak
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)