APT14M100B
MicrosemiMicrosemi
APT14M100B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT14M100B
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 14A TO-247
Datasheety: 1.APT14M100B.pdf2.APT14M100B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
90 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT14M100B
Part Number APT14M100B Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 1000V 14A TO-247 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11359 pcs Datový list 1.APT14M100B.pdf2.APT14M100B.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package TO-247 [B]
Série POWER MOS 8™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 7A, 10V
Ztráta energie (Max) 500W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-247-3 Ostatní jména APT14M100BMP
APT14M100BMP-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 3965pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 1000V Detailní popis N-Channel 1000V 14A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)