APT10M11JVR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT10M11JVR
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 100V 144A ISOTOP
Datasheety: APT10M11JVR.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT10M11JVR
Part Number APT10M11JVR Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 100V 144A ISOTOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5863 pcs Datový list APT10M11JVR.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package ISOTOP®
Série POWER MOS V® Ztráta energie (Max) 450W (Tc)
Obal Tube Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Chassis Mount
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 10300pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 450nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 100V
Detailní popis N-Channel 100V 144A (Tc) 450W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 144A (Tc)