APL1001J
MicrosemiMicrosemi
APL1001J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APL1001J
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 18A SOT-227
Datasheety: 1.APL1001J.pdf2.APL1001J.pdf
  • Zpráva
Specifikace APL1001J
Part Number APL1001J Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 1000V 18A SOT-227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5250 pcs Datový list 1.APL1001J.pdf2.APL1001J.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package ISOTOP®
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 500mA, 10V
Ztráta energie (Max) 520W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC Ostatní jména APL1001JMI
APL1001JMI-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Chassis Mount
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 1000V Detailní popis N-Channel 1000V 18A (Tc) 520W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)